Lijn 416 ~ richting De Rijp
‘Dienstregeling 2024’.
Maandag tot en met zaterdag. Niet op zon- en feestdagen.
Er wordt niet gereden op: 1 januari, 27 april, 2e paasdag, Hemelvaartsdag, 2e pinksterdag, 1e en 2e kerstdag.
Op 31 december rijden de ritten X014 en X015 niet.
Westbeemster Jisperweg en Kerkplein: alleen uitstappen en telefoonhalte
Wilt u vanuit Westbeemster dan kunt u uitsluitend op de dag van reizen en ten minste 30 minuten voor vertrek telefoneren naar 0648-407699. Geef de tijd op dat u mee wilt en wij komen u in Westbeemster ophalen. Bellen kan van maandag tot en met vrijdag van 07:30 uur tot 17:45 uur. Zaterdag van 09:00 uur tot 16:15 uur.
(groen = niet op zaterdag) *
Vanuit Westbeemster 30 minuten voor vertrek bellen naar: 0648-407699
Halteplaatsen
Purmerend |
RITNR
X001 |
RITNR
X003 |
RITNR
X005 |
RITNR
X007 |
RITNR
X009 |
RITNR
X011 |
RITNR
X013 |
RITNR
X015 |
- Dijklander Ziekenhuis |
|
08:47 |
10:17 |
11:47 |
13:17 |
14:47 |
16:17 |
17:47 |
- Waterlandlaan / Gorslaan |
|
08:48 |
10:18 |
11:48 |
13:18 |
14:48 |
16:18 |
17:48 |
- Waterlandplein |
|
08:49 |
10:19 |
11:49 |
13:19 |
14:49 |
16:19 |
17:49 |
- NS-station – Beatrixplein |
|
08:51 |
10:21 |
11:51 |
13:21 |
14:51 |
16:21 |
17:51 |
- Stadhuis |
|
08:52 |
10:22 |
11:52 |
13:22 |
14:52 |
16:22 |
17:52 |
- Gedempte Where / Hoornselaan |
|
08:54 |
10:24 |
11:54 |
13:24 |
14:54 |
16:24 |
17:54 |
Zuidoostbeemster |
|
|
|
|
|
|
|
|
- Zuiderweg / Wouter Sluislaan |
|
08:55 |
10:25 |
11:55 |
13:25 |
14:55 |
16:25 |
17:55 |
- Zuiderhof (wooncentrum) |
|
08:58 |
10:28 |
11:58 |
13:28 |
14:58 |
16:28 |
17:58 |
- De Boomgaard |
|
08:59 |
10:29 |
11:59 |
13:29 |
14:59 |
16:29 |
17:59 |
- Middenpad / Purmerenderweg |
|
09:00 |
10:30 |
12:00 |
13:30 |
15:00 |
16:30 |
18:00 |
- Volgerweg |
|
09:01 |
10:31 |
12:01 |
13:31 |
15:01 |
16:31 |
18:01 |
- Kwadijkerweg |
|
09:02 |
10:32 |
12:02 |
13:32 |
15:02 |
16:32 |
18:02 |
- Purmerenderweg / Rijperweg |
|
09:03 |
10:33 |
12:03 |
13:33 |
15:03 |
16:33 |
18:03 |
Middenbeemster |
|
|
|
|
|
|
|
|
- Nekkerweg |
|
09:04 |
10:34 |
12:04 |
13:34 |
15:04 |
16:34 |
18:04 |
- Groenveld |
|
09:06 |
10:36 |
12:06 |
13:36 |
15:06 |
16:36 |
18:06 |
- De Buurt |
07:38 |
09:08 |
10:38 |
12:08 |
13:38 |
15:08 |
16:38 |
18:08 |
- Prinses Beatrixpark-Middelwijck |
07:39 |
09:09 |
10:39 |
12:09 |
13:39 |
15:09 |
16:39 |
18:09 |
- Klaas Hogetoornlaan |
07:40 |
09:10 |
10:40 |
12:10 |
13:40 |
15:10 |
16:40 |
18:10 |
- Westerhem |
07:41 |
09:11 |
10:41 |
12:11 |
13:41 |
15:11 |
16:41 |
18:11 |
- Nicolaas Cromhoutlaan |
07:42 |
09:12 |
10:42 |
12:12 |
13:42 |
15:12 |
16:42 |
18:12 |
- Insulindeweg |
07:43 |
09:13 |
10:43 |
12:13 |
13:43 |
15:13 |
16:43 |
18:13 |
WESTBEEMSTER |
|
|
|
|
|
|
|
|
- Kerkplein (alleen uitstappen) *of telefoneren |
07:47 |
09:17 |
10:47 |
12:17 |
13:47 |
15:17 |
16:47 |
18:17 |
- Blikken Schel |
07:44 |
09:14 |
10:44 |
12:14 |
13:44 |
15:14 |
16:44 |
18:14 |
- Klaterbuurt |
07:46 |
09:16 |
10:46 |
12:16 |
13:46 |
15:16 |
16:46 |
18:16 |
De Rijp |
|
|
|
|
|
|
|
|
- Oosteinde |
07:47 |
09:17 |
10:47 |
12:17 |
13:47 |
15:17 |
16:47 |
18:17 |
- Grote Dam |
07:48 |
09:18 |
10:48 |
12:18 |
13:48 |
15:18 |
16:48 |
18:18 |
- Bernhardstraat |
07:49 |
09:19 |
10:49 |
12:19 |
13:49 |
15:19 |
16:49 |
18:19 |
- Julianalaan |
07:50 |
09:20 |
10:50 |
12:20 |
13:50 |
15:20 |
16:50 |
18:20 |
- Wollandje |
07:51 |
09:21 |
10:51 |
12:21 |
13:51 |
15:21 |
16:51 |
18:21 |
Lijn 416 ~ richting Purmerend
Halteplaatsen
De Rijp |
RITNR
X002 |
RITNR
X004 |
RITNR
X006 |
RITNR
X008 |
RITNR
X010 |
RITNR
X012 |
RITNR
X014 |
|
- Wollandje |
08:03 |
09:33 |
11:03 |
12:33 |
14:.03 |
15.33 |
17:03 |
- Julianalaan |
08:04 |
09:34 |
11:04 |
12:34 |
14:04 |
15:34 |
17:04 |
- Bernhardstraat |
08:05 |
09.35 |
11.05 |
12:35 |
14:05 |
15.35 |
17:05 |
- Grote Dam |
08:06 |
09:36 |
11:06 |
12:36 |
14:06 |
15:36 |
17:06 |
- Oosteinde |
08:08 |
09:38 |
11:08 |
12:38 |
14:08 |
15:38 |
17:08 |
Westbeemster |
|
|
|
|
|
|
|
- Klaterbuurt |
08:09 |
09:39 |
11:09 |
12:39 |
14:09 |
15:39 |
17:09 |
- Kerkplein Kerkplein (alleen uitstappen) *of telefoneren |
08:10 |
09:40 |
11:10 |
12:40 |
14:10 |
15:40 |
17:10 |
- Blikken Schel |
08:11 |
09:41 |
11:11 |
12:41 |
14:11 |
15:41 |
17:11 |
Middenbeemster |
|
|
|
|
|
|
|
- Insulindeweg |
08:13 |
09:43 |
11:13 |
12:43 |
14:13 |
15:43 |
17:13 |
- Nicolaas Cromhoutlaan |
08:14 |
09:44 |
11:14 |
12:44 |
14:14 |
15:44 |
17:14 |
- Westerhem |
08:15 |
09:45 |
11:15 |
12:45 |
14:15 |
15:45 |
17:15 |
- Klaas Hogetoornlaan |
08:16 |
09:46 |
11:16 |
12:46 |
14:16 |
15:46 |
17:16 |
- Prinses Beatrixpark-Middelwijck |
08:17 |
09:47 |
11:17 |
12:47 |
14:17 |
15:47 |
17:17 |
- De Buurt |
08:20 |
09:50 |
11:20 |
12:50 |
14:20 |
15:50 |
17:20 |
- Groenveld |
08:21 |
09:51 |
11:21 |
12:51 |
14:21 |
15:51 |
17:21 |
- Nekkerweg |
08:22 |
09:52 |
11:22 |
12:52 |
14:22 |
15:52 |
17:22 |
Zuidoostbeemster |
|
|
|
|
|
|
|
- Purmerenderweg / Rijperweg |
08:23 |
09:53 |
11:23 |
12:53 |
14:23 |
15:53 |
17:23 |
- Kwadijkerweg |
08:24 |
09:54 |
11:24 |
12:54 |
14:24 |
15:54 |
17:24 |
- Volgerweg |
08:26 |
09:56 |
11:26 |
12:56 |
14:26 |
15:56 |
17:26 |
- Middenpad / Purmerenderweg |
08:27 |
09:57 |
11:27 |
12:57 |
14:27 |
15:57 |
17:27 |
- De Boomgaard |
08:28 |
09:58 |
11:28 |
12:58 |
14:28 |
15:58 |
17:28 |
- Zuiderhof (wooncentrum) |
08:30 |
10:00 |
11:30 |
13:00 |
14:30 |
16:00 |
17:30 |
- Zuiderweg / Wouter Sluislaan |
08:31 |
10:01 |
11:31 |
13:01 |
14:31 |
16:01 |
17:31 |
Purmerend |
|
|
|
|
|
|
|
- Gedempte Where / Hoornselaan |
08:33 |
10:03 |
11:33 |
13:03 |
14:33 |
16:03 |
17:33 |
- Stadhuis |
08:34 |
10:04 |
11:34 |
13:04 |
14:34 |
16:04 |
17:34 |
- NS-station - Beatrixplein |
08:36 |
10:06 |
11:36 |
13:06 |
14:36 |
16:06 |
17:36 |
- Waterlandplein |
08:38 |
10:08 |
11:38 |
13:08 |
14:38 |
16:08 |
17:38 |
- Waterlandlaan / Gorslaan |
08:39 |
10:09 |
11:39 |
13:09 |
14:39 |
16:09 |
17:39 |
- Dijklander Ziekenhuis |
08:40 |
10:10 |
11:40 |
13:10 |
14:40 |
16:10 |
17:40 |
|