Buurtbus Beemster


Lijn 416 ~ richting De Rijp

‘Dienstregeling 2018’.

Maandag tot en met zaterdag. Niet op zon- en feestdagen.

Er wordt niet gereden op: 1 januari, 27 april, 2e paasdag, Hemelvaartsdag, 2e pinksterdag, 1e en 2e kerstdag.
Op 31 december rijden de ritten X014 en X015 niet.

Westbeemster Jisperweg en Kerkplein: alleen uitstappen en telefoonhalte
Wilt u vanuit Westbeemster naar De Rijp dan kunt u uitsluitend op de dag van reizen en ten minste 30 minuten voor vertrek telefoneren naar 0621-159398. Geef de tijd op dat u mee wilt en wij komen u in Westbeemster ophalen.
Bellen kan van maandag tot en met vrijdag van 07:30 uur tot 17:45 uur. Zaterdag van 09:00 uur tot 16:15 uur.

(groen = niet op zaterdag) *
 Vanuit Westbeemster 30 minuten voor vertrek bellen naar 0621-159398

Zonder dat busmaatschappij EBS ervan op de hoogte was, heeft de provincie Noord-Holland Noord de bushalte ‘Fluytschip’ in De Rijp per maandag 5 september jongstleden opgeheven. De abri is weg en ook de halteborden zijn meteen verwijderd.

Halteplaatsen
Purmerend
RITNR
X001
RITNR
X003
RITNR
X005
RITNR
X007
RITNR
X009
RITNR
X011
RITNR
X013
RITNR
X015

- Waterlandziekenhuis

 

08:47

10:17

11:47

13:17

14:47

16:17

17:47

- Waterlandlaan / Gorslaan

 

08:48

10:18

11:48

13:18

14:48

16:18

17:48

- Waterlandplein

 

08:49

10:19

11:49

13:19

14:49

16:19

17:49

- NS-station – Beatrixplein

 

08:51

10:21

11:51

13:21

14:51

16:21

17:51

- Stadhuis

 

08:52

10:22

11:52

13:22

14:52

16:22

17:52

- Gedempte Where / Hoornselaan

 

08:54

10:24

11:54

13:24

14:54

16:24

17:54

Zuidoostbeemster

 

 

 

 

 

 

 

 

- Zuiderweg / Wouter Sluislaan

 

08:55

10:25

11:55

13:25

14:55

16:25

17:55

- Zuiderhof (wooncentrum)

 

08:58

10:28

11:58

13:28

14:58

16:28

17:58

- De Boomgaard

 

08:59

10:29

11:59

13:29

14:59

16:29

17:59

- Middenpad / Purmerenderweg

 

09:00

10:30

12:00

13:30

15:00

16:30

18:00

- Volgerweg

 

09:01

10:31

12:01

13:31

15:01

16:31

18:01

- Kwadijkerweg

 

09:02

10:32

12:02

13:32

15:02

16:32

18:02

- Purmerenderweg / Rijperweg

 

09:03

10:33

12:03

13:33

15:03

16:33

18:03

Middenbeemster

 

 

 

 

 

 

 

 

- Nekkerweg

 

09:04

10:34

12:04

13:34

15:04

16:34

18:04

- Groenveld

 

09:06

10:36

12:06

13:36

15:06

16:36

18:06

- De Buurt

07:38

09:08

10:38

12:08

13:38

15:08

16:38

18:08

- Prinses Beatrixpark-Middelwijck

07:39

09:09

10:39

12:09

13:39

15:09

16:39

18:09

- Klaas Hogetoornlaan

07:40

09:10

10:40

12:10

13:40

15:10

16:40

18:10

- Westerhem

07:41

09:11

10:41

12:11

13:41

15:11

16:41

18:11

- Nicolaas Cromhoutlaan

07:42

09:12

10:42

12:12

13:42

15:12

16:42

18:12

- Insulindeweg

07:43

09:13

10:43

12:13

13:43

15:13

16:43

18:13

WESTBEEMSTER

 

 

 

 

 

 

 

 

- Kerkplein (alleen uitstappen) *of telefoneren

07:47

09:17

10:47

12:17

13:47

15:17

16:47

18:17

- Blikken Schel

07:44

09:14

10:44

12:14

13:44

15:14

16:44

18:14

- Klaterbuurt

07:46

09:16

10:46

12:16

13:46

15:16

16:46

18:16

De Rijp

 

 

 

 

 

 

 

 

- Oosteinde

07:47

09:17

10:47

12:17

13:47

15:17

16:47

18:17

- Grote Dam

07:48

09:18

10:48

12:18

13:48

15:18

16:48

18:18

- Bernhardstraat

07:49

09:19

10:49

12:19

13:49

15:19

16:49

18:19

- Julianalaan

07:50

09:20

10:50

12:20

13:50

15:20

16:50

18:20

- Wollandje

07:51

09:21

10:51

12:21

13:51

15:21

16:51

18:21

Lijn 416 ~ richting Purmerend

Dienstregeling per 2018’.
Maandag tot en met zaterdag. Niet op zon- en feestdagen.
Er wordt niet gereden op: 1 januari, 27 april, 2e paasdag, Hemelvaartsdag, 2e pinksterdag, 1e en 2e kerstdag.
Op 31 december rijden de ritten X014 en X015 niet.

Halteplaatsen
De Rijp

RITNR
X002

RITNR
X004

RITNR
X006

RITNR
X008

RITNR
X010

RITNR
X012

RITNR
X014

 

- Wollandje

07:57

09:27

10:57

12:27

13:57

15:27

16:57

- Julianalaan

07:58

09:28

10:58

12:28

13:58

15:28

16:58

- Bernhardstraat

07:59

09:29

10:59

12:29

13:59

15:29

16:59

- Grote Dam

08:00

09:30

11:00

12:30

14:00

15:30

17:00

- Oosteinde

08:02

09:32

11:02

12:32

14:02

15:32

17:02

Westbeemster

 

 

 

 

 

 

 

- Klaterbuurt

08:03

09:33

11:03

12:33

14:03

15:33

17:03

- Kerkplein

08:09

09:39

11:09

12:39

14:09

15:39

17:09

- Blikken Schel

08:12

09:42

11:12

12:42

14:12

15:42

17:12

Middenbeemster

 

 

 

 

 

 

 

- Insulindeweg

08:13

09:43

11:13

12:43

14:13

15:43

17:13

- Nicolaas Cromhoutlaan

08:14

09:44

11:14

12:44

14:14

15:44

17:14

- Westerhem

08:15

09:45

11:15

12:45

14:15

15:45

17:15

- Klaas Hogetoornlaan

08:16

09:46

11:16

12:46

14:16

15:46

17:16

- Prinses Beatrixpark-Middelwijck

08:17

09:47

11:17

12:47

14:17

15:47

17:17

- De Buurt

08:20

09:50

11:20

12:50

14:20

15:50

17:20

- Groenveld

08:21

09:51

11:21

12:51

14:21

15:51

17:21

- Nekkerweg

08:22

09:52

11:22

12:52

14:22

15:52

17:22

Zuidoostbeemster

 

 

 

 

 

 

 

- Purmerenderweg / Rijperweg

08:23

09:53

11:23

12:53

14:23

15:53

17:23

- Kwadijkerweg

08:24

09:54

11:24

12:54

14:24

15:54

17:24

- Volgerweg

08:26

09:56

11:26

12:56

14:26

15:56

17:26

- Middenpad / Purmerenderweg

08:27

09:57

11:27

12:57

14:27

15:57

17:27

- De Boomgaard

08:28

09:58

11:28

12:58

14:28

15:58

17:28

- Zuiderhof (wooncentrum)

08:30

10:00

11:30

13:00

14:30

16:00

17:30

- Zuiderweg / Wouter Sluislaan

08:31

10:01

11:31

13:01

14:31

16:01

17:31

Purmerend

 

 

 

 

 

 

 

- Gedempte Where / Hoornselaan

08:33

10:03

11:33

13:03

14:33

16:03

17:33

- Stadhuis

08:34

10:04

11:34

13:04

14:34

16:04

17:34

- NS-station - Beatrixplein

08:36

10:06

11:36

13:06

14:36

16:06

17:36

- Waterlandplein

08:38

10:08

11:38

13:08

14:38

16:08

17:38

- Waterlandlaan / Gorslaan

08:39

10:09

11:39

13:09

14:39

16:09

17:39

- Waterlandziekenhuis

08:40

10:10

11:40

13:10

14:40

16:10

17:40